Mourinho humb kontrollin, shikojeni çfarë ka bërë kundër Arsenalit (VIDEO)

Jose Mourinho dhe reagimi i tij ndaj vendimit të gjyqtarit Andre Marriner që injoroi një thirrje për penallti kundër Arsenalit janë shndërruar në videon më të shikuar në orën e fundit.

Sport

19/11/2016 14:38