Të Infektuar: 10419

Të Shëruar: 6058

Të Vdekur: 341

Mourinho hidhet pas mbrojtësit të Barcelonës

17:32 | 16 Janar 2020

Tottenham është duke punuar fuqishëm në merkaton e këtij afati kalimtar të janarit.

Skuadra e Jose Mourinhos është futur në garë për, qendërmbrojtësin e Barcelonës Samul Umtit.

Mbrojtësi francez nuk është i lumtur në Camp Nou, dhe Mourinho e ka piketuar si qendërmbrojtësin ideal për skuadrën e tij.

Kujtojmë që për Umtitin  është interesuar edhe skuadra tjetër angleze, Arsenal. /Lajmi.net/