Mourinho e komenton rrëzimin: E bëra me qëllim sepse… – Lajmi.net
Mourinho e komenton rrëzimin: E bëra me qëllim sepse…
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliSport 21:30, 14 September 2018
Video që Mourinho u rrëzua gjatë  hyrjes në “Wembly” ku do të ndiqte takimin mes Anglisë dhe Spanjës bëri xhiron e botës.

Mirëpo portugezi nuk humbet rast për të komentuar ndodhitë.

Në konferencën e tij për mediat ai ka deklaruar se ky rrëzim ishte i qëllimshëm në mënyrë që të flisnin për të.

“E bëra me qëllim, në mënyrë që media të flasi për mua. Më marrin në tëlefon dhe më kërkojnë që të rrëzohem në “Wembly” sese u duhen lajme nga unë. Nuk ishte penallti, mbase një karton i verdhë”, përfundon me humor Mourinho.

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO