Motra seksi e Genta Ismajlit (FOTO)

Mani Ismajli është motra modele e këngëtares Genta Ismajli.

ShowBiz

19/10/2015 11:15

Mani Ismajli është një bukuroshe shqiptare e cila po ndjek rrugën e modelizimit dhe fotomodelizmit në Amerikë.

Genta shpesh ka treguar në rrjetet sociale se sa krenare është me motrën e saj të vogël, e cila vërtetë është shumë seksi./Lajmi.net
mani-1

mai-12

mani-4

mani-5

mani-23

mani-ismajli

mani-3

mani-6

mani-7

mani-9

mani-78

mani-s