Motori përplaset me makinën, dy të plagosur – Lajmi.net
Motori përplaset me makinën, dy të plagosur
Autori: Lajmi.net LajmePolitikë 22:26, 13 March 2018
Një aksident me pasojë dy persona të plagosur ka ndodhur në orët e mbrëmjes në Mëzez të Tiranës.

Një motor, me të cilin ishin duke lëvizur dy persona, është përplasur me një makinë.

Dy personat, rreth 20 vjeç, që ndodheshin në motor kanë mbetur të plagosur, drejtuesi në gjendje më të rëndë.

Shkaqet e aksidentit janë ende të paqarta./Top Channel

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO