Motoçikleta përplaset me një veturë, lëndohen dy të mitur – Lajmi.net
Motoçikleta përplaset me një veturë, lëndohen dy të mitur
Autori: Lajmi.net LajmeNacionale 10:26, 7 November 2018
Foto: Ilustrim
Dy të mitur janë lënduar pasi motoçikleta më të cilën po udhëtonin është ndeshur me një veturë.

Policia e Kosovës raporton se dy të mitur kanë pësuar lëndime trupore kur motoçikleta pa targa me të cilën po udhëtonin është ndeshur me një veturë në Vushtrri.

“Dy meshkuj K/Shqiptarë (të mitur) kanë pësuar lëndime trupore kur motoçikleta pa targa me të cilën po udhëtonin është ndeshur me një veturë. Të lënduarit janë dërguar për tretman mjekësor në QKUK”. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO