Motoçikleta dhe vetura aksidentohen në Prishtinë (Foto)

​Një aksident ka ndodhur afër ish pallatit të medieve ndërmjet një motoçiklisti dhe një veture.

Lajme

22/08/2015 19:17

Një lexues ka dërguar fotografi në adresë të Indeksonline, ku shihet një veturë e tipit Mercedes me tabela të huaja që është përplasur me një motoçiklist.

Aksidentet ditëve të fundit janë shtuar për shkak të mospërshtatjes së shpejtësisë, ndërsa Policia e Kosovës apelon për kujdes të shtuar në komunikacion.

aksi3 aksident_1440260771-7057511