Moti për dy ditët e ardhshme – me diell, por i ftohtë

Do të mbajë mot me diell dhe vranësira të pakta.

Lajme

27/10/2020 17:41

Temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet 3-5 gradë Celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihen të lëvizin ndërmjet 18-19 gradë Celsius.

Do të fryjë erë nga drejtimi i verilindjes e lehtë deri mesatare.