“Mos u dashuro” – Vjen e përpunuar nga Labinot Tahiri

“Mos u dashuro” titullohet kënga e Selajdin Miftari dhe Flora Gashi.

ShowBiz

06/05/2022 11:29

Kjo këngë është publikuar para shtatë vitesh, shkruan lajmi.net

Ndërsa këngëtari Labinot Tahiri ka vendosur që këtë këngë ta rikthejë të publiku.

Ai ka ripërpunuar këtë projekt muzikor.

Kënga e ripërpunuar nga Labi mund të gjendet në kanalin zyrtar të Youtubes.  /Lajmi.net/

YouTube player