Të Infektuar: 70.753

Të Shëruar: 60.628

Të Vdekur: 1.620

“Mos pritni diss prej meje se jemi rrit”, Stresi paralajmëron këngën e re në mënyrë paqësore

23:42 | 17 Janar 2021

Foto: Instagram

Stresi ka paralajmëruar një projekt të ri muzikor.

Reperi i njohur shqiptar përmes një postimi në Instagram ka zbuluar se po vjen me një projekt të ri, shkruan lajmi.net.

Shpesh herë hasim në postime të tij ku ‘shan’ dhe ‘ofendon’ kolegët apo njerëz të ndryshëm haptazi në Instastoryt e tij.

Por pas një mesazhi emocional të nënës së tij duket se Stresi ka vendosur të ndryshoj mënyrën e komunikimit me kolegët e tij.

Ai paralajmëroi se po sjell një projekt të ri por pa sharje apo ofendime vetëm realitet kësaj radhe.

“Mos pritni diss prej meje as nuk shaj askend se jemi rrit por meqe doni realitet po realitet priteni po foli i funit”, shkroi Stresi krahas fotografisë së publikuar në Instastory./Lajmi.net/