Morena Tarakun e bëjnë për ‘pesë pare’! I zbulohet një sekret i madh – Lajmi.net
Morena Tarakun e bëjnë për ‘pesë pare’! I zbulohet një sekret i madh
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 11:24, 14 March 2018
Modelja Morena Taraku është femra më e komentuar në media.

Kjo për faktin e publikimit të imazheve në të cilat duhet tejet seksi, shkruan lajmi.net

Mirëpo së fundmi  i është zbuluar një sekret i madh nga ‘Vipat e bllokut’. Në foton e fundit që Morena e ka publikuar në Instagram ajo shihet shumë tërheqëse para pasqyrës por duket se nuk e ka vënë re se po bie shumë në sy përdorimi i fotoshopit.

Kjo dëshmohet nga imazhi të cilin ju sjellim në vazhdim./Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO