Morena Taraku tregon veturat e shtrenjta që ka në oborrin e shtëpisë

Morena i ka 'reklamuar' veturat e saj.

ShowBiz

25/10/2020 14:13

Modelja dhe këngëtarja e njohur shqiptare, Morena Taraku, është aktive në rrjete sociale, sidomos në Instagram, shkruan lajmi.net.

Ajo me ndjekit ndan imazhe të ndryshme nga përditshmëria dhe jo vetëm.

Së fundmi ka vendosur që me ndjekësit ta ndaj një foto ku shihet me gjasë oborri i shtëpisë së saj dhe ajo çfarë bie në sy nuk është vetëm oborri.

Në të shihen dy vetura të shtrenjta dhe një biçikletë. Morena ka preferuar që pranë fotos të mos shkruajnë asgjë./Lajmi.net/