Morena Taraku tregon arsyen e zhvendosjes së saj në shtetin turk – Lajmi.net
Morena Taraku tregon arsyen e zhvendosjes së saj në shtetin turk
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 10:01, 11 July 2018
Edhe modelja e njohur, Morena Taraku u është përgjigjur shumë pyetjeve në Instagram.

Disa prej fansave u ka interesuar nëse ajo di Turqisht dhe se arsyen se përse e ka zgjedhur pikërisht këtë vend për të jetuar, shkruan lajmi.net

Ajo ka zbuluar se në shtetin turk ka vendosur të qëndoi pasi i pëlqen shumë por edhe se është duke punuar për një film.

Morena ka treguar poashtu se ka filluar ta mësoj turqishten. Kujtojmë se atje u njoftua edhe me iranianin Sasha Sobhani me të cilin nisi një lidhje dashurie që nuk zgjati shumë.

Ato ditë këngëtarja ishte emri më i komentuar në media poashtu tashmë ish- i dashuri i saj miliarder u bë i njohur për publikun shqiptar dhe bëri fansa që i kërkonin të vinte në vendet shqipfolëse./Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO