Morena Taraku thotë më prit!

Morena Taraku një prej femrave më të bukura të estradës shqiptare, ka lënë një fotografi në Instagram, ndërsa ka shkruar ‘Më prit shpirt’, e kjo ka zgjuar kureshtje, meqë këngëtarja e mideja e njohur asnjëherë nuk është përfol për ndonjë lidhje dashurie

ShowBiz

12/01/2015 13:39

Këngëtarja dhe modelja Morena Taraku, ka postuar një fotografi në faqen e saj zyrtare në rrjetin social ‘Instagram’,  ku shihet si në një korridor hoteli.

E pranë kësaj fotoje bukuroshja a lënë mbishkrimin, “wait me honeeeeey”, duke bërë kështu mijëra fansa që e ndjekin në Instagram të mendojnë se kujt po i thotë më prit Morena. Lajmi.net