Morena Taraku takohet me Ermal Fejzullahun në Turqi

21:40 | 11 Shtator 2018

Morena Taraku tash e një kohë është duke jetuar në mes të Kosovës dhe Turqisë.

Që nga lidhja me miliarderin nga Teherani, Sasha Sobhani modelja ka qëndruar më së shumti në Turqi, shkruan lajmi net.

E atje është takuar me familjen e Ermal Fejzullahut dhe artisten Kida të cilët janë duke shijuar disa ditë pushimi së bashku.

Morena ka publikuar një fotografi në Instagram e cila ka fotografuar vajzën e Ermalit, Erën. Artistja Taraku po ashtu ka paralajmëruar edhe një bashkëpunim me Sabri Fejzullahun por që ende nuk kanë lansuar asgjë. /Lajmi.net/