Të Infektuar: 14119

Të Shëruar: 10546

Të Vdekur: 563

Morena Taraku shfaqet gjysmë e zhveshur duke ngrënë picë në krevat 

12:57 | 9 Dhjetor 2019

Morena Taraku duket joshëse.

Modelja dhe këngëtarja shqiptare, Morena Taraku, është shfaqur joshëse në Instagram, shkruan lajmi.net.

Ajo e ka publikuar një fotografi në të cilën shfaqet gjysmë e zhveshur derisa po ha picë në krevat.

“Dita për picë”, ka shkruar ajo pranë fotografisës së postuar./Lajmi.net/

View this post on Instagram

PIZZA DAY 🍕

A post shared by K I N G M T ♔ (@morenataraku) on