Morena Taraku ndryshon në mënyrë drastike

Morena Taraku ka ndryshuar pamjen.

ShowBiz

01/06/2019 21:19

Modelja dhe këngëtarja, Morena Taraku, me një postim të fundit në Instagram i ka hutuar të gjithë, shkruan lajmi.net.

Ajo e ka publikuar një video dhe të gjithë i ka bërë kureshtar ta dinë nëse i ka ngjyrosur flokët apo ka vendosur paruke.

Madje disa prej tyre e kanë pyetur edhe në komente nëse i ka ngjyrosur apo jo flokët.

Morena njihet për stilin e veçantë të veshjes, mirëpo me ngjyrat e flokëve nuk është se ka luajtur shumë./Lajmi.net/

https://www.instagram.com/p/ByLCKPwlUcz/