Të Infektuar: 1083

Të Shëruar: 843

Të Vdekur: 30

Morena Taraku kësaj radhe provokon nga kuzhina

18:09 | 19 Prill 2019

Morena Taraku ka publikuar një fotografi joshëse nga kuzhina.

Morena Taraku ka ndarë me ndjekësit një fotografi të re në Instagram, në të cilën vjen në të brendshme, shkruan lajmi.net.

Këngëtaraja në pjesën e sipërme kishte veshur një bluzë të bardhë dhe tejet transparente, kurse në fokus kishte belin e sheshtë.

Ajo po reklamonte një palë atlete të markës së njohur “Leandro Lopes”, ndërsa dukej provokuese nga një kënd i kuzhinës.

Për ndryshe, Morena Taraku së fundi ka paralajmëruar një projekt të ri muzikor. /Lajmi.net/