Morena Taraku fotografohet e mbështjellur veç në jorgan

Morena Taraku ka realizuar disa foto interesante.

ShowBiz

05/12/2021 16:59

Këngëtarja dhe modelja kosovare e cila ka vite që është zhvendosur për të jetuar në Turqi ka tërheqë sërish vëmendjen e ndjekësve, shkruan lajmi.net.

Ajo ka realizuar disa foto në ballkon ku u shfaq e mbështjellur veç në jorgan.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by K I N G M T ♔ (@morenataraku)

Si zakonisht edhe këto foto morën pëlqime dhe komente të shumta nga ndjekësit e saj në instagram.

Kujtojmë, se javë më parë Morena është përfolur në mediat rozë për lidhjen e saj me këngëtarin dhe aktorin turk Berdan Mardinin, ani pse ajo ende s’ka konfirmuar asgjë./Lajmi.net/