Morena mes 100 fytyrave më të bukura në botë (Foto)

Bukuroshja Morena Taraku ka pamje karakteristike, me tipare tejet të veçanta, për çka edhe nuk e le asnjë sy indiferent.

ShowBiz

24/01/2016 16:39

Morena është nga ato femra sensuale që bënë për vete me pamje dhe talent. Ajo ka shkëlqyer në pasarela, skena shkëlqyese, sete fotografike, video e kudo brenda dhe jashtë vendit, shkruan Kosovarja.

Morena së fundi është ranguar mes 100 fytyrave më të bukura në botë në “The 100 most beautiful faces of 2015”.