Morena këngëtare

Morena Taraku ia ka bërë sefte edhe muzikës, pas modelimit. Bukuroshja prishtinase ka postuar fotografi në rrjetin social Instagtam, ku shihet duke e incizuar këngën e saj të parë, të cilën do ta realizojë në bashkëpunim me këngëtarin e njohur mitrovicas, Blero. Kjo këngë është duke u inçizuar në studion e Bleros, BleroEntertaimant. Fat dhe…

ShowBiz

07/01/2014 18:30

Morena Taraku ia ka bërë sefte edhe muzikës, pas modelimit. Bukuroshja prishtinase ka postuar fotografi në rrjetin social Instagtam, ku shihet duke e incizuar këngën e saj të parë, të cilën do ta realizojë në bashkëpunim me këngëtarin e njohur mitrovicas, Blero.

Kjo këngë është duke u inçizuar në studion e Bleros, BleroEntertaimant. Fat dhe suksese në ‘botën’ e re, Morena.