Morena e Stresi së shpejti me bashkëpunim

Dy emra të njohur të skenës sonë po i bashkojnë forcat që në publik të vijnë me një këngë të re

ShowBiz

23/04/2015 15:37

Janë këta Morena Taraku dhe reperi Stresi të cilët janë bërë bashkë që në publik të sjellin projektin e tyre të radhës. Këtë e ka bërë të ditur vetë Morena për Bizzi Shoë, në Radio Dukagjini.

Morena ka treguar se do të jetë një këngë ndryshe, ndërsa ka bërë me dije se ka në plan të vijë edhe me një këngë solo e cila do të jetë baladë. Lajmi.net