Morena e nis ditën në palestër, publikon këtë pamje

10:18 | 8 Dhjetor 2021

Këngëtarja ekspozoi linjat e saj të tonifikuara.

Morena Taraku, publikoi një video në storie në Instagram e cila iu tregoi fansave dhe ndjekësve se ka nisur ditën me plot energji, shkruan lajmi.net.

E veshur me veshje sportive të kombinuara bukur, artistja shqiptare theksoi barkun e tonifikuar.

Për këtë paraqitje, ajo zgjodhi veshjen dy ngjyrëshe të zezë dhe rozë.

Ndryshe, Morena Taraku së fundmi, është komentuar për lidhjen e saj të re dashurie me këngëtarin e njohur turk, Berdan Mardini./Lajmi.net/