Monika Lubonja e injoron hapur Arjola Demirin

Monika Lubonja dhe Arjola Demiri dy aktoret që morën pjesë në “BBV” dhe  janë në qendër të vëmendjes shkak i raportit të tyre. Brenda shtëpisë më të famshme në Shqipëri ato kishin një raport mjaft të mirë, mirëpo jashtë duket se gjërat kanë ndryshuar, shkruan lajmi.net. E këtë e konfirmoi edhe Monika me anë të…

ShowBiz

15/08/2022 17:09

Monika Lubonja dhe Arjola Demiri dy aktoret që morën pjesë në “BBV” dhe  janë në qendër të vëmendjes shkak i raportit të tyre.

Brenda shtëpisë më të famshme në Shqipëri ato kishin një raport mjaft të mirë, mirëpo jashtë duket se gjërat kanë ndryshuar, shkruan lajmi.net.

E këtë e konfirmoi edhe Monika me anë të një bisede virtuale me fansa, ku njëri e pyeti për raportin me Arjolën dhe i dha një kompliment.

Aktorja e ka injoruar pyetjen e fansit, duke pohuar vetëm komplimentin.  /Lajmi.net/