Monica Bellucci lavdëron punën e Sellmës (Foto)

Aktorja Monica Bellucci ka shpërndarë fotografinë e modeles Jeta Rukiqi të bërë nga Endrit Mertiri.

ShowBiz

12/09/2015 21:42

Aktorja italiane me famë botërore ka shpërndarë fotografinë e artisëtve shqiptarë.

Fotografi Endrit Mertiri ka bërë një fotosesion me modelen Jeta Rukiqi, të cilën e ka grimuar Sellma me koleksionin e saj të ri nga Dolce&Gabbana.

Sellma e ka rikthyer Jetën në një sozi të Monicas, ndërsa edhe pozita e fotografisë të bën të besosh se në foto në të vërtetë është bukuroshja italiane e jo modelja shqiptare, transmeton Lajmi.net.

Monica Bellucci ka parë foton e insipiruar nga ajo dhe ka shpërndarë në Instagramin e saj dhe ka lavdëruar punën e artistëve./Lajmi.net