Monaco shet Fabinhon – Lajmi.net
Monaco shet Fabinhon
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliSport 12:21, 17 April 2018
Fabinho do të largohet nga Monaco.

Fabinho do të largohet nga Monaco në verën e ardhshme por ende nuk e ka përcaktuar destinacionin e radhës.

Braziliani i cili është një xholi në mesfushë dhe në mbrojtje deklaroi se do të nisë një aventurë të re vetëm për një klub më të madh se Monaco ndërsa sqaroi se nuk ka më kontakte me Paris Saint Germain.

Fabinho pohoi se vitin e kaluar ishte pranë kalimit në Paris dhe se tani nuk ka marrë asnjë propozim nga klube të mëdha.

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO