Monaco – Juventus, formacionet

Monaco dhe Juventus ndeshen sonte në duelin e tyre të dytë dhe vendimtar në çerekfinale të Ligës së Kampionëve. Këto janë formacionet e mundshme të skuadrave.

Sport

22/04/2015 11:41

Juventus viziton Monacon në ndeshjen e kthimit në çerekfinale të Ligës së Kampionëve.

Bianconerët janë në avantazh 1:0 pas takimit të parë në Torino, por ballafaqimi mbetet i hapur.

Këto janë formacionet e mundshme të skuadrave.

Monaco (4-2-3-1): Subasic; Fabinho, Raggi, Abdennour, Kurzawa; Moutinho, Toulalan; Bernardo Silva, Kondogbia, Ferreira-Carrasco; Martial.

Juventus (3-5-2): Buffon, Barzagli, Bonucci, Chiellini, Lichtsteiner, Vidal, Pirlo, Marchisio, Evra; Morata, Tevez.