Mona Lizat e kohës sonë

Institucionet kulturore ndonjëherë konsiderohen monotone. Por, me Engjëjt e Victorias çdo gjë ndryshon. Bile, edhe Louvre.

ShowBiz

19/09/2013 10:21

Marka e njohur e veshjeve të brendshme, Victoria’s Secret, ka bërë një sesion fotografik në muzeun më të famshëm në botë.

Në Louvre’in e Mona Lizës, modelet Adriana Lima, Alessandra Ambrosio, Karlie Kloss, Lily Aldridge, Maryna Linchuk dhe Behati Prinsloo, janë fotografuar për katalogun e koleksionit të ri të të brendshmeve.