Momenti më i mirë dhe më i keq i Remzi Ejupit te FC Prishtina, kush ishte trajneri më i mirë për 20 vite?

Remzi Ejupi pak kohë më parë u largua nga pozita e presidentit të FC Prishtinës pas dy dekadash. Ejupi në një intervistë ekskluzive për lajmi.net foli shumëçka rreth 20 viteve në krye të klubit më të trofeshëm të futbollit në Kosovë. Ndër tjerash, Ejupi tregoi momentet nga më të mirat e deri tek më të…

Sport

27/09/2023 10:32

Remzi Ejupi pak kohë më parë u largua nga pozita e presidentit të FC Prishtinës pas dy dekadash.

Ejupi në një intervistë ekskluzive për lajmi.net foli shumëçka rreth 20 viteve në krye të klubit më të trofeshëm të futbollit në Kosovë.

Ndër tjerash, Ejupi tregoi momentet nga më të mirat e deri tek më të këqijat me të cilat ishte përballur në këto dy dekada.

Gjithashtu, ai u pyet edhe për trajnerin më të mirë që e ka drejtuar Prishtinën për kohën e gjatë sa ai ishte i pari i klubit.

Intervistën e Remzi Ejupit për lajmi.net mund ta shikoni në videon e mëposhtme./Lajmi.net/