Momenti kur vajza goditet në fytyrë nga një peshk (Video)

Një video ku një vajzë goditet në fytyrë nga një peshk ka pushtuar rrjetet sociale.

Fun

01/02/2016 20:49

Klipi gazmor, i filmuar në Wells, tregon momentin kur Aimee përballet me një stuhi të ashpër dhe një moment aspak të këndshëm, transmeton lajmi.net.

E teksa ajo flet para kamerave, ky edhe është momenti  kur peshku del nga uji dhe godet atë në fytyrë.

Përndryshe, këto filmime zakonisht bëhen në kuadër të ‘vlog’ blog ky që njihet zakonisht duke u bërë me video./lajmi.net.