Momenti kur Simeone e kupton se ka ndodhur një shpërthim në autobusin e Dortmundit

23:55 | 11 Prill 2017

Trajneri i Atletico Madridit, Diego Simeone, ka qenë duke mbajtur konferencën për shtyp, para ndeshjes me Leicesterin, në momentin e shpërthimeve në autobusin e Dortmundit.

Simeone, derisa po fliste para gazetarëve, mori lajmin për shpërthimin në autobusin e Dortmundit.

Sipas medieve spanjolle, ai menjëherë ka ndërprerë seancën, duke hyrë në telefonin e tij për të kuptuar se çfarë po ndodhte në Gjermani.

Në fotografitë e mëposhtme, mund të shikoni reagimin e Simeones, kur kupton për shpërthimet në autobusin e Dortmundit./Lajmi.net/

 

a-e

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy