Momenti kur nëna e vëllezërve Xhaka dhe e fejuara e Granitit e bëjnë shqiponjën (FOTO)

22:14 | 11 Qershor 2016

Granit Xhaka dhe Taulant Xhaka u përballën sot me njëri tjetrin në ndeshjen Shqipëri – Zvicër, takim në të cilin ishin të pranishëm edhe nëna e futbollistëve dhe e fejuara e Granitit.

Nëna e Taulantit dhe Granitit, është dashur të ndaj në dysh emocionet, pasi që dy bijtë e saj ishin kundërshtarë në fushë.

Ajo mbante veshur një fanellë në të cilin shihej gjysma e flamurit të Zvicrës dhe gjysma e flamurit të Shqipërisë.

Për një moment gjatë ndeshjes, ajo së bashku me të fejuarën e Granitit bën shqiponjën.

Parashikoni ndeshjet e EURO 2016 dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 6S dhe Samsung Galaxy Note 4.