Momenti kur Jonida Maliqi vihet në siklet në emisionin e të dashurit 

14:09 | 11 Korrik 2019

Jonida Maliqi është vënë në siklet.

Kohëve të fundit emri i Jonida Maliqit është përmendur shumë në media, njëherë për pjesëmarrje në ‘Eurovizion’ e më pas lidhur me jetën e saj private, shkruan lajmi.net.

Patën dalë zëra se ajo është në lidhje me aktorin e “Al Pazar”, Romeo Veshaj, mirëpo derisa ata u kapën ‘mat’ në pishinë kjo gjë nuk ishte e vërtetuar.

E pyetur lidhur me jetën private ajo tha se është e lumtur dhe nuk e pranoi e as mohoi lidhjen me Romeon.

Mirëpo gjatë një interviste në emisionin e tij me vëllain binjak, Jonida u vu në siklet kur u pyet nëse është apo jo e dashuruar./Lajmi.net/