Të Infektuar: 103.124

Të Shëruar: 89.648

Të Vdekur: 2.110

Momente dramatike/ Zjarri kaplon apartamentin në Turqi, shihni se si nëna i hedh nga dritarja katër fëmijët

13:43 | 25 Shkurt 2021

Një ngjarje pazakontë është regjistruar në Esenler të Turqisë.

Një nënë është detyruar të hedhë nga dritarja katër fëmijët e saj, pasi apartamenti ku jetonin u përfshi nga flakët.

Teksa nëna hidhte fëmijët, poshtë disa burra kishin hapur një batanije për t’i pritur.

Raportohet se shpëtimi i tyre është bërë me sukses dhe veç dëmeve material nuk ka të lënduar.