Modricin e lëshojnë këmbët (Video)

Mesfushori i Real Madridit, Luka Modric pësoi keq nga driblimi i një futbollisti të Schalkes në ballafaqimin e skuadrave në Santiago Bernabeu.

Sport

11/03/2015 19:25

Luka Modric shënoi rikthimin nga lëndimi në duelin mes Real Madridit dhe Schalkes në Santiago Bernabeu të martën, në kuadër të Ligës së Kampionëve.

Ai u inkuadrua në lojë si rezervist në pjesën e dytë.

Por, ai pësoi keq nga driblimi i një futbollisti të Schalkes, duke e lëshuar këmbët dhe rrëzuar në tokë.

Për fatin e mirë, futbollisti kundërshtar nuk shënoi gol.

https://vine.co/v/O9zJ1egl0AQ