Moderatorja shqiptare vjen joshëse dhe sensuale në paraqitjen e fundit – Lajmi.net
Moderatorja shqiptare vjen joshëse dhe sensuale në paraqitjen e fundit
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 23:00, 6 November 2018
Moderatorja, Roza Lati vazhdon t'i provokojë ndjekësit.

Prezantuesja nga Shqipëria, Roza Lati vazhdon t’i provokojë ndjekësit me imazhet e ‘nxehta’ që publikon në rrjete sociale, shkruan lajmi.net

Në llogarinë e saj, Instagram numëron afro 400 mijë ndjekës për të cilët nuk ngurron të merr poza të ndryshme.

E në imazhin e fundit Lati provokon keq teksa shfaqet e shtrirë dhe vë në pah fizikun e mrekullueshëm. “Po s’e llastova une veten, kush do me llastoj? “, shkruan ajo.

Nuk është hera e parë kur Roza shfaqet e tillë, pasi pothuajse në çdo paraqitje publike pozon e zhveshur.

Nga ana tjetër, ajo është mjaft e zonja në punën që bën. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO