Moderatori Shpëtim Desku e largon Aida Doçin nga emisioni, ja çfarë ndodhi!

Edhe këtë javë në emisionin n’KosovëShow mund të ndiqni skena interesante.

ShowBiz

12/11/2017 20:58

Mysafirët e Shpëtim Deskut ishin, kryetari aktual i Malishevës Ragip Begaj i cili po garon në balotazh për t’i fituar edhe katër vite mandat si kryetar i këtij qyteti dhe grupi humoristik ‘Ueue Show’, shkruan lajmi.net

Ragip Begaj foli rreth të arriturave të qeverisjes së tij në mandatin e kaluar. Ai ka treguar për ndërtimin e 11 shkollave të cilat kanë përfunduar dhe për 4 të tjera të cilat janë në ndërtim e sipër.

Moment që mori vëmendjen ishte edhe ai kur moderatori e largon nga emisioni këngëtaren Aida Doçi.

Për këto dhe detaje të tjera rreth këtij emisioni dhe intervistave interesante të zhvilluara ndiqeni videon e plotë:

YouTube player