Modelja shqiptare vitin 2019 e nis në këtë vend përrallor

Modelja shqiptare, Emina Çunmulaj tashmë jeton dhe vepron në Amerikë.

ShowBiz

05/01/2019 17:19

Ajo prej vitesh është e martuar me biznesmenin izraelit, Sam Nazarian të cilët kanë edhe dy fëmijë, shkruan lajmi.net.

Meqë gëzon një jetë luksoze, Çunmulaj për të pushuar pothuajse gjithnjë zgjedh vendet më të bukura siç është rasti me këtë të fundit.

Ajo momentalisht është duke e shijuar fillimin e vitit 2019 në ishujt Bahamas bashkë me familjen e saj, e cila duket në top-formë.

Emina para pak ditëve në hotelin e burrit të saj, mirëpriti këngëtaren, Dua Lipa bashkë me familjen të cilët u argëtuan mjaft shumë. /Lajmi.net/

https://www.instagram.com/p/BsQXOpBH9JY/