Modelja shqiptare pozon e zhveshur pranë…

Është një nga modelet më të suksesshme në botë.

ShowBiz

03/04/2018 20:20

Përpos bukurisë, Xhesika Berberi njihet edhe për ngjashmërinë që ka me Gigi Hadid, shkruan lajmi.net

Xhesika ka realizuar një set të ri, të ‘zjarrtë’.

Ajo është shfaqur me një grim profesional dhe e zhveshur në pjesën e lartë të trupit pranë një modelje tjerë.

E tillë, Xhesika dukej tejet seksi./Lajmi.net/