Modelja shqiptare, Jehona Dreshaj në një lidhje dashurie

Influencerja e rrjeteve sociale dhe modelja e njohur Jehona Dreshaj, para pak kohësh është kthyer në Evropë.

ShowBiz

14/06/2022 10:49

Pas kthimit, Jehona ka ditë që po shijon pushimet në Itali, shkruan lajmi.net

Sipas imazheve duket se modelja në këto pushime është e shoqëruar nga një mashkull, ku siç duket edhe ka zbuluar lidhjen e re.

Pavarësisht konfirmimit, Jehona zgjodhi që të mos zbulojë më tepër për të dashurin dhe lidhjen e tyre./Lajmi.net/