Modelja shqiptare e entuziasmuar, i gëzohet fitores së Kroacisë – Lajmi.net
Modelja shqiptare e entuziasmuar, i gëzohet fitores së Kroacisë
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 22:34, 11 July 2018
Emina Çunmulaj tash e sa kohë është duke jetuar në SHBA.

Ajo është martuar prej vitesh me biznismenin, Sam Nazarian me të cilin ka edhe dy vajza, shkruan lajmi net.

Pasi jemi në gjysmëfinale të Kampionatit Botëror, Çunmulaj tregon se është tifoze e zjarrtë e Kroacisë, e cila i gëzohet golit të shënuar të kësaj skuadre.

“Kroaciaaaa”, ka shkruar ajo.

Theksojmë se Emina që nga fillimi i Botërorit ka qenë në vëmendje duke përcjell çdo ndeshje. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO