Modelja ruse pret futbollistin e Kombëtares shqiptare (FOTO)

Kseniya Belusova, është vajza që i ka shkruar koment sulmuesit të Shqipërisë, Bekim Balaj.

Sport

11/06/2016 13:20

Bekim Balaj, ditë me parë u transferua nga skuadra kroate Rijeka, tek skuadra e cila luan në superligën e Rusisë, Terk Grozny. Por, atë në Rusi po e pret një super bukuroshe.

Balaj, në një postim në Instagram, me një fanellë të klubit rus ka marr shumë komente. Ajo që bie në sy është komenti i një modeleje seksi ruse.

Kseniya Belusova, është vajza që i ka shkruar koment Balajt, duke i shkruar: “Urime, ne jemi krenar me ty”.

Parashikoni ndeshjet e EURO 2016 dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 6S dhe Samsung Galaxy Note 4.