Modelja mesazh qytetarëve: Votoni ‘Jo’ në referendum, ju premtoj akte seksuale (Foto +16)

Një modele italiane ka premtuar akt seksual për secilin person që voton “Jo” në referendumin e ardhshëm në Itali, për ta ndryshuar pushtetin e Parlamentit të vendit.

ShowBiz

23/11/2016 18:43

Paola Saulino, 27-vjeçare, e cila jeton dhe punon në Los Angeles, ka premtuar se do t’i japë dhuratë secilit politikan që voton kundër reformave kushtetuese të dielën më 4 dhjetor, transmeton Express.

Votuesit italianë do të votojnë në një referendum për të ndryshuar ose jo kushtetutën italiane në mënyrë që të reformohen pushtetet dhe zgjedhja e Parlamentit.

nintchdbpict000284331086_1479920990-9258815 nintchdbpict000284331107_1479920990-2550097nintchdbpict000284331117_1479920990-8839785