Modelja e njohur publikon videon ku shfaqet tërësisht e zhveshur

Jo vetëm fotot, Emily nuk e ka problem të sjell edhe video ku shfaqet tërësisht e zhveshur.

ShowBiz

26/10/2020 20:52

Modelja e famshme, Emily Ratajkowski, është një nga emrat e njohur që pëlqehet shumë nga publiku, shkruan lajmi.net.

Ajo është aktive në Instagram dhe shpesh publikon imazhe të ndryshme dhe nga ato ku shfaqet tërësisht e zhveshur.

Ajo me ndjekësit kësaj radhe ka vendosur ta ndajë një video të veçantë dhe në disa momente tregon skena ku shfaqet tërësisht e zhveshur. Emily përveç fotove nudo duket se nuk e paska problem as me video.

Veçantia e këtij postimi është se ajo zbulon edhe shtatzëninë e parë.

Megjithatë ajo vazhdon të jetë e komentuar për të mirë dhe pranon shumë mbështetje nga fansat./Lajmi.net/