Modelja e njohur provokon keq, shikojeni çfarë foto postoi nga plazhi

Emily Ratajkowski ka provokuar fansat me imazhin e fundit në Instagram.

ShowBiz

12/03/2019 10:46

Emily Ratajkowski nuk i kursen imazhet provokuese në rrjete sociale, shkruan lajmi.net.

Ajo bashkë me një shoqe të saj, ka pozuar në plazh, ndërsa e gjithë vëmendja ishte tek mënyra se si u realizua fotoja.

Pra, Emily ishte fotografuar nga prapa, teksa po i bënte reklamë linjës së re të bikinit që kishte veshur.

Imazhe të ngjashme ajo ka postuar disa herë në rrjete sociale dhe komentohet shumë nga ndjekësit. /Lajmi.net/

https://www.instagram.com/p/Bu4Oh7knsrp/