Modelja e njohur merr kritika të shumta nga fansat pas lindjes! – Lajmi.net
Modelja e njohur merr kritika të shumta nga fansat pas lindjes!
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 19:30, 12 July 2018
Modelja seksi, Cancide Swanepoel muajin që lamë pas solli në jetë djalin e saj.

Dhe tani, ajo ka marrë kritika të shumta për fizikun e saj të lënë pas dore e cila madje është sulmuar edhe nga fansat, shkruan lajmi net.

E ajo iu është përgjigjur të gjitha mesazheve negative: “Kjo jam unë vetëm 12-të ditë pasi e linda djalin. E nëse keni diçka për të thënë, hidhni sytë nga vetja njëherë. Shoqëria di të jetë shumë e keqe për njëri tjetrin, Standardet e bukurisë nganjëherë janë të pamundura për gratë këto ditë. Nuk kam turp ta tregoj trupin tim pas lindjes. Jam shumë krenare në fakt. E pata djalin tim 9-të muaj në bark”, ka shkruar ajo.

Ndryshe, Candice shquhet për format trupore bombastike për të cilat e kanë zili modelet e tjera. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO