Modelja e njohur ia kthen të pasmet kamerës, poston foton provokuese – Lajmi.net
Modelja e njohur ia kthen të pasmet kamerës, poston foton provokuese
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 18:03, 15 March 2019
Emily Ratajkowski ka postuar një fotografi joshëse.

Emily Ratajkowski ka ‘shpërblyer’ ndjekësit me një fotografi provokuese në Instagram, shkruan lajmi.net.

Modelja e njohur u shfaq e veshur vetëm në të brendshme, teksa në pjesën e sipërme mbante një bluzë të shkurtër.

Emily ka provokuar keq duke ia kthyer të pasmet kamerës, ndërsa fotogafi të tilla postoi e shtrirë në shtrat. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO