Të Infektuar: 67.906

Të Shëruar: 59.174

Të Vdekur: 1.587

Modelja e njohur feston tre vjetorin e martesës me bashkëshortin

19:29 | 23 Shkurt 2021

Emily Ratajkowski feston tre vjetorin e martesës me bashkëshortin e saj Sebastian McClard.

Modelja publikoi imazhe nga arkiva duke kujtuar momentin e kurorëzimit, transmeton lajmi.net.

Emily tregoi se kanë qenë një nga vitet më të bukura derisa kanë rritur dashurinë së bashku.

Duke postuar një koleksion fotografish në historinë e saj në Instagram, Emily shkroi: “Tre vjet më parë u drejtuam për në Bashkinë me disa nga miqtë tanë më të ngushtë.”

Modelja shtoi: “Të gjithë kishin veshur kostume dhe unë e bëra këtë kapelë ne u martuam me një vulë të datës 23 shkurt 2018”.

Emily dukej  tejet në formë me një kostum elegant të pantallonave me ngjyrë të verdhë me një kapelë të zezë.

Modelja e përfundoi pamjen e saj me sandale me ngjyrë të zezë dhe një buqetë të vogël me lule.

Sebastian dukej i pashëm me një kostum pantallonash blu të shoqëruar me një bluzë të zezë.

Ndryshe, Emily është vetëm disa javë larg lindjes, kohët e fundit postoi disa fotografi të dhomës së foshnjës në apartamentin e saj  në New York City.

Rikujtojmë se, ajo ka njoftuar shtatzëninë në muajin tetor dhe nuk ka  deklaruar gjininë e foshnjës./Lajmi.net/