Modelja daneze s’ka turp, heq të gjitha rrobat dhe foton e publikon në Instagram

Modelja daneze, Nina Agdal e ka ‘ndezur’ rrjetin me foton e fundit që e ka publikuar pa turp në llogarinë e saj në Instagram.

ShowBiz

02/01/2019 12:14

Nina Agdal në Instagramin e saj e ka publikuar një foto nga pushimet në Bahamas, imazh ky i cili po bën ‘nam’ në rrjet, shkruan lajmi.net.

Modelja simpatike ditë më parë e ka publikuar një foto ku po ashtu është shfaqur provokative por pak nga pak zgjodhi t’i heq të gjitha.

Bazuar në imazhet që po i poston vazhdimisht shihet se po e shijon në maksimum./Lajmi.net/