Modelja amerikane provokon duke ulur bikinit poshtë

Lindsey 'ngacmoi' imagjinatën e ndjekësve me fotot e fundit.

ShowBiz

31/10/2020 15:57

Lindsey Pelas është emër goxha i komentuar, e cila njihet për paraqitjet provokuese, shkruan lajmi.net.

Së fundi, ajo pozoi e veshur me një palë bikini më të vogla se përmasat e saj, në të cilat tregonte shumë teksa po e filmonte veten.

Madje, ajo provokoi duke i ulur ato poshtë me duar dhe vuri në pah gjoksin e belin e sheshtë.

“S’ka kostume haha”, është mbishkrimi që ajo ia ka lënë njërës fotografi, ndërsa përmes një postimi tjetër tha se preferon që për “Halloween” të zhvishet dhe dehet. /Lajmi.net/